Liputan Berita UTHM: 22 November 2023

1. Bernama (bernama.com): Belanja berhemah elak simpanan bocor oleh oleh Prof. Madya Ts. Dr. Md Fauzi Ahmad @ Mohamad, Fakulti Pengurusan Teknologi dan Pengurusan (FPTP), UTHM

https://www.bernama.com/bm/tintaminda/news.php?id=2244751

 

2. Bernama (bernama.com): SULTAN IBRAHIM KURNIA DARJAH SMIJ KEPADA MENTERI BESAR JOHOR

https://www.bernama.com/bm/am/news.php?id=2246877

 

3. Berita Harian (bharian.com.my): Sultan Ibrahim kurnia Darjah SMIJ kepada Menteri Besar Johor

https://www.bharian.com.my/berita/nasional/2023/11/1180220/sultan-ibrahim-kurnia-darjah-smij-kepada-menteri-besar-johor

 

4. MyMetro (hmetro.com.my): Sultan Johor perkenan kurniakan darjah kepada 5 penerima

https://www.hmetro.com.my/mutakhir/2023/11/1032934/sultan-johor-perkenan-kurniakan-darjah-kepada-5-penerima

 

5. Sinar Harian (sinarharian.com.my): Sultan Ibrahim kurnia Darjah SMIJ kepada Menteri Besar Johor

https://www.sinarharian.com.my/article/635924/edisi/johor/sultan-ibrahim-kurnia-darjah-smij-kepada-menteri-besar-johor

 

6. Astro Awani (astroawani.com): Sultan Ibrahim kurnia darjah SMIJ kepada Menteri Besar Johor

https://www.astroawani.com/berita-malaysia/sultan-ibrahim-kurnia-darjah-smij-kepada-menteri-besar-johor-447067

 

7. Siakap Keli (siakapkeli.my): Sultan Ibrahim Kurnia Darjah SMIJ Kepada Menteri Besar Johor

https://siakapkeli.my/2023/11/22/sultan-ibrahim-kurnia-darjah-smij-kepada-menteri-besar-johor

 

8. Berita UTHM (news.uthm.edu.my): Naib Canselor UTHM terima kurnia DMIJ daripada Sultan Johor

Naib Canselor UTHM terima kurnia DMIJ daripada Sultan Johor

 

9. Berita UTHM (news.uthm.edu.my): 35 pelajar UTHM sertai kursus SDI Open Water Diver, berjaya peroleh sijil profesional

35 pelajar UTHM lulus kursus SDI Open Water Diver, berjaya peroleh sijil profesional

 

10. Utusan Malaysia (muka surat: ): Lihat pada kemahiran, bukan taraf universiti. Kenyataan daripada Amsyar Hadie Wan Mahadi merupakan Presiden Majlis Perundingan Pelajar Kebangsaan (MPPK)

 

11. Utusan (utusan.com.my): Lihat pada kemahiran, bukan taraf universiti. Kenyataan daripada Amsyar Hadie Wan Mahadi merupakan Presiden Majlis Perundingan Pelajar Kebangsaan (MPPK)

https://www.utusan.com.my/nasional/2023/11/lihat-pada-kemahiran-bukan-taraf-universiti/

 

12. The Sun Daily (thesun.my): Sultan Ibrahim kurnia Darjah SMIJ kepada MB Johor

https://thesun.my/local/sultan-ibrahim-confers-smij-award-to-johor-mb-BP11781606

 

13. The Star Malaysia (thestar.com.my): Indonesia’s Defence Minister, Johor MB among six awarded titles in conjunction with Johor Ruler’s birthday

https://www.thestar.com.my/news/nation/2023/11/22/indonesia039s-defence-minister-johor-mb-among-six-awarded-titles-in-conjunction-with-johor-ruler039s-birthday

 

14. Bernama (bernama.com): SULTAN IBRAHIM CONFERS SMIJ AWARD TO JOHOR MB

https://www.bernama.com/en/general/news.php?id=2246967

 

15. New Straits Times (nst.com.my): Sultan Ibrahim confers ‘Datukship’ on Johor menteri besar and four others

https://www.nst.com.my/news/nation/2023/11/981402/sultan-ibrahim-confers-datukship-johor-menteri-besar-and-four-others

 

16. Guang Ming Daily (guangming.com.my): ????????? ??????

https://guangming.com.my/%e6%9f%94%e8%98%87%e4%b8%b9%e8%b3%9c%e5%b0%81%e6%9c%80%e9%ab%98%e6%a6%ae%e8%ad%bd-%e6%9f%94%e5%a4%a7%e8%87%a3%e8%86%ba%e6%8b%bf%e7%9d%a3

 

17. Sin Chew Daily (sinchew.com.my): ????????? ?????????

https://johor.sinchew.com.my/?p=5144077

 

18. Nanyang Siang Pau (enanyang.my): ????65??? ????5?????

https://www.enanyang.my/%E8%A6%81%E9%97%BB/%E6%9F%94%E4%BD%9B%E8%8B%8F%E4%B8%B965%E5%B2%81%E5%8D%8E%E8%AF%9E-%E5%B0%81%E5%A4%A7%E8%87%A3%E7%AD%895%E4%BA%BA%E6%8B%BF%E7%9D%A3%E5%8B%8B%E8%A1%94

 

19. China Press (chinapress.com.my): ???65??? 5?????

https://johor.chinapress.com.my/20231122/%e6%9f%94%e8%8b%8f%e4%b8%b965%e5%b2%81%e5%8d%8e%e8%af%9e-5%e4%ba%ba%e5%8f%97%e5%b0%81%e6%8b%bf%e7%9d%a3/

 

Categories
Keratan Akhbar 2023
Subscribe